Help, ik heb een puber!

Help, ik heb een puber!

Kluun, Yvanka / Corti Media

Kluun en Yvanka pakken door! Inmiddels heeft Kluun’s boek ‘Help, Ik Heb Een Puber!’ een geel zusje gekregen: ‘Hoera, Ik Heb Een Puber!’. En wat blijkt? Net zoals in de puberteit zijn nog lang niet alle problemen opgelost. Daarom trekken ze in dit nieuwe seizoen alles uit de kast om opnieuw de meest grappige, ingewikkelde, gênante en confronterende vragen te beantwoorden over de puber(s) in jouw leven.

Hiervoor schakelen schrijvers Kluun en Yvanka van der Zwaan opnieuw de hulp in van een hele lading experts en bekende puberouders, maar zetten ze nog wat extra kracht bij door ook toekomstige puberouders en puberopa’s en -oma’s uit te nodigen. Komen zij er toch niet uit? Dan is daar gelukkig altijd nog de (uitgebreide!) puberpoule voor goudeerlijk, ongezouten commentaar.

Wil je zelf een onderwerp aandragen of heb je een andere tip? Volg ons via @helpikhebeenpuber en stuur ons een berichtje!

Categories: Kids & Family

Listen to the last episode:

Skinnytok - een term die je als ouder wellicht niks zegt, maar voor veel pubers een hoek van het internet die ze dagelijks krijgen voorgeschoteld door hun algoritme. En niet zonder effect: de cijfers laten zien dat eetstoornissen onder jongeren een groeiend probleem zijn. In deze aflevering trotseren Kluun en Yvanka dit lastige onderwerp met jeugdpsychiater Tim Offringa en systeemtherapeut Monique Geerts. Vanuit hun ervaringen bij het LUMC leggen ze uit waarom een eetstoornis als een kanarie in een kolenmijn is, waarom het niet betekent dat jij een slechte ouder bent en dat jouw kwetsbaarheid als vader of moeder vaak essentieel is voor je puber. ** De GUM® ORTHO producten zijn nu verkrijgbaar bij o.a. Etos, Kruidvat en online! Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Previous episodes

  • 65 - #64: Eetstoornissen: wat doe je als je puber obsessief met eten bezig is? 
    Fri, 13 Jun 2025
  • 64 - #63: Opgevoerde fatbikes en dronken op de fiets - pubers in het verkeer! 
    Fri, 06 Jun 2025
  • 63 - #62: Onder één dak met twee puberbroers: scharrels over de vloer bij Natasja Froger 
    Fri, 30 May 2025
  • 62 - #61: Wat gebeurt er in dat prikkelbare puberbrein? Erik Scherder legt uit! 
    Fri, 23 May 2025
  • 61 - #60: Cringy campagnes - hoe bereik je die pubers wél? 
    Fri, 16 May 2025
Show more episodes

More australian kids & family podcasts

More international kids & family podcasts

Choose podcast genre