De Leeuw Brult Verder

De Leeuw Brult Verder

In de Omroep MAX/NPO Luister podcast De Leeuw Brult Verder ontvangt Paul de Leeuw elke woensdag opvallende, spraakmakende en gezellige gasten in een Amsterdams café. Hij neemt de week met ze door en praat over werk en privé. Meebrullers Hans Kesting, Afke Boven, Pepijn Schoneveld, Simon Keizer en Kevin Hassing brullen gezellig met Paul mee.
00:00
00:00

Episodes

182-

#5 - De Leeuw Brult Verder met Tania Kross (S10)

30 Sep 2026
181-

#4 - De Leeuw Brult Verder met Claire Bender (S10)

23 Sep 2026
180-

#3 - De Leeuw Brult Verder met Twan Huys (S10)

16 Sep 2026
179-

#2 - De Leeuw Brult Verder met Teun Luijkx (S10)

09 Sep 2026
178-

#1 - De Leeuw Brult Verder met Roxeanne Hazes (S10)

02 Sep 2026